Küçük Sırlar 12.Bölüm izle
Küçük sırlar 12.bölüm full izle

18 Temmuz 2010 Pazar

Su(Sinem Kobal) Kimdir ?


Sinem Kobal Türk , sinema , tiyatro, reklam, sunucu ve dizi oyuncusu. 14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize'li bir ailenin kızıdır. Babası inşaat mühendisi annesi ise ev hanımıdır. Kerem adında ve aynı zaman da ablasının başrolünü oynadığı Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakterini canlandıran bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi'den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi'ni 2001 yılında bitirmiştir. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, okul basketbol takımıyla İstanbul birinciliği, sonra voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır. Aslan burcu'dur.

Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez "Dadı" adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur. Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan "Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni"nde başrolünü oynadığı Selena dizisi En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende En Sevilen Türk Kadın Oyuncu seçilmiştir.

Özel hayatıyla gündeme fazla gelmeyen Sinem Kobal, Ağustos 2009'dan beri Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı kaptanı Arda Turan'la birliktedir.

Bütün Küçük Sırlar oyuncuları hakkında bilgiyi sitemizden alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder